Kolory standardowe Veka


biały
biały
złoty dąb
złoty dąb
orzech
orzech
dąb bagienny
dąb bagienny
mahoń
mahoń
tabasco*
tabasco*
srebrnoszary*
srebrnoszary*
antracyt**
antracyt**
Kolory uzupełniające Veka


dąb jasny
dąb jasny
dąb rustykalny
dąb rustykalny
daglezia cieniowana
daglezia cieniowana
oregon
oregon
daglezia
daglezia
sosna górska
sosna górska
brąz
brąz
Siena rosso
Siena rosso
Siena noce
Siena noce
dąb antyczny
dąb antyczny
winchester
winchester
Kolory specjalne Vekażółty

ciemnoszary

czerwony

rubinowo -czerwony

brylantowo -niebieski

kobaltowo -niebieski

granatowy

szmargdowo -zielony

niebiesko -zielony

agatowo -szary

srebrno -szary matowy

bazaltowo -szary

purpurowo -czerwony

ciemnoczerwony

ciemnoszary matowy
Nowoczesne okna dla Ciebie!

OKNA PVC

Nowoczesne okna PVC dostępne w naszej firmie spełniają wymagania Klientów dotyczące wysokiej izolacyjności termicznej oraz ochroy przed włamaniem i hałasem. Wszystkie okna PVC wykonane sa z profili Veka, w najwyższej klasie A. Firma Tech-Design oferuje bogatą paletę kolorów i zworów oraz szeroką gamę elementów dodatkowych takich jak szprosy, różnorodne klamki, specjalistyczne szyby, nawiewniki i parapety. Firma wykonuje kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych oczekiwać Klientów a także sytuacji budowlanej, począwszy od standardowych okien poprzez okna ekskluzywne i bogato wyposażone aż do nowoczesnych przeszkleń.

Veka Alphaline - okno DPT-90

 • profil 6-komorowy o grubości 90 mm
 • pakiet szybowy o grubości do 50 mm
 • 3 uszczelki wciągane z EPDM
 • stal pełna w ramie
Okna DPT-90 produkowane są na bazie sześciokomorowego, poszerzonego profilu o parametrach pozwalających znacznie ograniczyć zużycie energii. Okna DPT-90 z powodzeniem znajdują zastosowanie w budynkach energooszczędnych oraz mogą być wykorzystane do termomodernizacji budynków istniejących. DPT-90 posiada wkładkę docieplającą w ramie, zwiększającą właściwości izolacyjne całego okna. Współczynnik przenikania ciepła dla ramy i skrzydła wynosi Uf = 1,0 W/m2K. Zastosowanie zespolenia trójszybowego o przenikaniu ciepła Ug = 0,6 W/m2K dzięki temu uzyskujemy współczynnik przenikania dla całego okna poniżej Uw = 1,0 W/m2K.

Veka Effectline - okno DPE-70

 • profil 5-komorowy o grubości 90 mm
 • pakiet szybowy o grubości do 32 mm (listwa zaokrąglona) i od 33 mm do 42 mm (listwa klasyczna)
 • zaokrąglone krawędzie skrzydła ramy
 • stal pełna w ramie
 • 2 uszczelki wciągane
Okna DPE-70 posiadają wysokie właściwości izolacyjne i akustyczne oraz niezlicowane skrzydło, które nadaje oknom ponadczasowy, klasyczny kształt. Nowy, owalny kształt listew przyszybowych wpływa na poprawę odprowadzania wody i zanieczyszczeń

Veka Effectline - okno DPE-70+

 • profil 5-komorowy o grubości 70 mm
 • profil skrzydła półzlicowany z ramą
 • pakiet szybowy o grubości do 32 mm (listwa zaokrąglona) i od 33 mm do 42 mm (listwa klasyczna)
 • zaokrąglone krawędzie skrzydła ramy
 • stal pełna w ramie
 • 2 uszczelki wciągane
Okna DPE-70+ to zmodernizowana wersja okien DPE-70, posiadająca skrzydło półzlicowane z ramą, co nadaje piękną i nowoczesną linię i czyni je wyjątkowymi na rynku.

Veka Perfectline - okno DPP-70

 • profil 5-komorowy o grubości 70 mm
 • pakiet szybowy o grubości do 42 mm
 • klasyczny wygląd skrzydła i ramy
 • stal pełna w ramie
 • 2 uszczelki wciągane
 • możliwość wykonania różnych rodzajów konstrukcji
Okna DPP-70 to elegancka i klasyczna linia posiadająca wysokie parametry techniczne. Budowa profila pozwala na tworzenie niestandardowych konstrukcji - np. drzwi harmonijkowych. Zespolone szyby wypełnione specjalnym gazem pozwalają znacznie zredukować straty ciepła, a zastosowanie nowoczesnych okuć ułatwia użytkowanie okna.

Veka - okno DPO-70

 • profil 5-komorowy o grubości 70 mm
 • pakiet szybowy o grubości do 32 mm
 • stal pełna w ramie
 • 2 uszczelki wtopione w profil
 • tylko w kolorze białym
Okna DPO-70 to ekonomiczne rozwiązanie oferujące profil pięciokomorowy w cenie trzykomorowego. Dużą zaletą tej serii jest zmniejszona szerokość ram skrzydeł, która pozwala na powiększenie powierzchni szyb - dzięki czemu pomieszczenie jest lepiej doświetlone. Specjalne wzmocnienia nadają całej konstrukcji odpowiednią sztywność.

Aluplast - okno Ideal 4000 Round Line

 • system 5-6 - komorowy
 • głębokości zabudowy 70 mm
 • uszczelnienie zewnętrzne
System o szerokości 70 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, 5-6 komorowy. System ideal 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji. Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz. Różnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie do charakteru wnętrza. System ideal 4000 jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji. W tym drugim przypadku, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.

Aluplast - okno Ideal 7000

 • system 6 - komorowy
 • głębokości zabudowy 80 mm
 • uszczelnienie zewnętrzne
System o szerokości 80 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy. Seria profili ideal 7000 bazuje na zestawieniu sprawdzonych i bardzo dobrze przyjętych przez klientów rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym wraz z sześciokomorową budową ram o szerokości 80 mm. Przy ich projektowaniu szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Nowoczesna stylistyka soft-line z delikatnymi skosami i zaokrągleniami nadaje oknom nowoczesny i harmonijny wygląd, a głębokość zabudowy 80 mm gwarantuje optymalne parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej. Wybierając profile ideal 7000 nie musicie Państwo iść na kompromis ani pod względem technicznym, ani estetycznym. Perfekcyjny dobór form sprawia, że okna w systemie ideal 7000 są doskonałym elementem w aranżacji wnętrz, które uzyskują oryginalny i nietuzinkowy wygląd. Podobnie jak w innych systemach zachowana została zasada kompatybilności nowych rozwiązań z już istniejącymi. Daje to możliwość łączenia poszczególnych produktów ze sobą z wykorzystaniem bogatej oferty elementów dodatkowych. Zestawiając ze sobą różnorodne wersje skrzydeł i listew przyszybowych mają Państwo możliwość dowolnej stylizacji okna do realizacji bardzo zróżnicowanych projektów.

Aluplast - okno Ideal 2000 Round Line

 • system 3-4 - komorowy
 • głębokości zabudowy 60 mm
 • uszczelnienie zewnętrzne
System o szerokości 60 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, 3-4 komorowy. System ideal 2000 - klasyka ciesząca się wciąż popularnością. Sztywność profilu pozwala na wykonanie i prawidłowe działanie okien o przeróżnych kształtach i funkcjach. Najwyższa jakość wykonania oraz wzmocnienia ze stali ocynkowanej gwarantują wyjątkową trwałość okien w systemie ideal 2000. System podwójnego uszczelnienia za pomocą uszczelek przylgowych wykonanych z materiału odpornego na działanie czynników atmosferycznych oraz zastosowanie odpowiedniego pakietu szybowego gwarantują skuteczną izolację termiczną i akustyczną. Wąskie powierzchnie widoczne, specjalne zaokrąglenia i pochylone pod kątem 15º płaszczyzny nadają oknom elegancki, klasyczny wygląd. System ideal 2000 nadaje się praktycznie do wykorzystania w każdym typie budynków. Posiada wiele wariantów systemowych zestawień z przesuniętymi względem siebie powierzchniami skrzydła i ościeżnicy (wariant niezlicowany), z powierzchnią zewnętrzną leżącą w połowie grubości przylgi ościeżnicy (wariant półzlicowany) i z leżącymi w jednej płaszczyźnie powierzchniami zewnętrznymi skrzydła i ościeżnicy (wariant zlicowany). Można je bez trudu zastosować zarówno w zabytkowych obiektach, jak i w domach jednorodzinnych, awangardowych biurowcach czy wielkomiejskich blokach. Użycie profili stylizowanych oraz listew ozdobnych daje możliwość uzyskania całkowitej spójności stylistycznej okien z fasadą budynku oraz jego wnętrzem. Pozbawiona krawędzi i kątów, z zaokrąglonymi ramami, skrzydłami i listwami przyszybowymi, wersja round line daje możliwość tworzenia okien spełniających nie tylko wszystkie wymagania funkcjonalne, ale również zaspokajających najbardziej wyrafinowane gusta.
TECH-DESIGN TECHNIKA OKIENNA I FASADOWA
MARCIN KORDOŃ

Salon firmowy – sprzedaż
ul. Szkolna 72
43-230 Goczałkowice-Zdrój

Tel. +48 507 170 877
Tel. +48 32 447 71 77

E-mail: biuro@tech-design.pl
E-mail: mkordon@tech-design.pl

Copyright © 2011 - 2018, TECH-DESIGN TECHNIKA OKIENNA I FASADOWA MARCIN KORDOŃ