Nowoczesne okna dla Ciebie!

O firmie

        Firma Tech-Design Technika okienna i fasadowa powstała 18.03.2010r. Działalność Tech- Design to zdecydowana odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, który zajmuje się profesjonalnym doradztwem, projektem, kierowaniem robót związanych z produkcją oraz wyspecjalizowanym montażem Stolarki Aluminiowej oraz PCV w zakresie okien, Fasad szklanych, witryn oraz elewacji ceramicznych jak również elewacji w systemie Alucobond.

        Specjalizujemy się w przygotowaniu ofert, szczegółowych projektów oraz rozwiązań dedykowanych potrzebom i wymaganiom klienta. Proponujemy zoptymalizowany dobór systemu indywidualnie dla potrzeb danego klienta. Systemy, w których firma jest wyspecjalizowana to liderzy na rynku europejskim SCHUECO, REYNAERS, ALUPLAST, ALUPROF.

        Głównym celem jaki sobie stawiamy, to przede wszystkim wysoka jakość otrzymanego produktu, profesjonalne przygotowanie dokumentacji projektowej, wykonawczej, montażowej oraz powykonawczej jak również prowadzenie całego procesu związanego z produkcją i wysokiej jakości montażem produktu u klienta.
TECH-DESIGN TECHNIKA OKIENNA I FASADOWA
MARCIN KORDOŃ

Salon firmowy – sprzedaż
ul. Szkolna 72
43-230 Goczałkowice-Zdrój

Tel. +48 507 170 877
Tel. +48 32 447 71 77

E-mail: biuro@tech-design.pl
E-mail: mkordon@tech-design.pl

Copyright © 2011 - 2018, TECH-DESIGN TECHNIKA OKIENNA I FASADOWA MARCIN KORDOŃ